Dymatize Xpand

Jeden z najlepszych na rynku suplementów diety Dymatize Xpand to stack kreatynowy o ulepszonym składzie, który daje natychmiastową regenerację po treningu, znaczący zastrzyk energii i silny efekt tak zwanej pompy mięśniowej. Środek maksymalnie pobudza mięśnie do działania, a nowa formuła pozwala wyzwolić większe ilości tlenku azotu, niż do tej pory.

Jedna porcja Xpanda to mieszanka najbardziej skutecznych form kreatyny, zaawansowanych estrów argininy, anabolicznych aminokwasów, a także betaalaniny oraz kompleksu, który wyzwala maksymalną energię i pozwala na całkowite skupienie podczas treningu. Producent obiecuje przyspieszenie budowy nowej muskulatury aż o 200%, a także uwolnienie wyjątkowych pokładów energii. Porcja Dymatize Xpand to także witaminy B6 i B12, oraz dodatek kofeiny, w wersji Xtreme Pump bez kofeiny. W dzień treningu przyjmuje się porcję przed treningiem, w dzień bez treningu- przed posiłkiem.

Ten najnowszy stack kreatynowy firmy Dymatize Nutrition maksymalnie zwiększa pompę mięśniową, na treningu siłowym daje niesamowitą energię, zwiększa koncentrację, a także widocznie zmniejsza zmęczenie i pozwala uniknąć zakwaszenia mięśni. Suplement przyspiesza akcję serca, intensyfikuje pompowanie krwi, a maksymalny poziom tlenku azotu, który za pomocą tego środka się wyzwala, pozwala nie tylko na zwiększenie pompy mięśniowej i energii, ale również zapewnia optymalne wchłanianie składników odżywczych suplementu.