Dymatize Super Mass Gainer

Super Mass Gainer to odżywka, która zawiera węglowodany i białka, wzbogacona o witaminy, minerały i kreatynę, a także enzymy trawienne, glutaminę i rozgałęzione aminokwasy BCAA. Dzięki tak bogatemu składowi suplement jest wchłaniany w różnym tempie, co pozwala na działanie odżywki przez cały dzień. Każda porcja suplementu to wyjątkowa bogata mieszanka odżywczych składników, które świetnie wpływają na budowę masy mięśniowej.

Odżywka uzupełnia dietę w białka, tłuszcze i węglowodany, także wzbogaca ją w potrzebne organizmowi minerały i zawarte w nich mikro i makroelementy. Działa anabolicznie i antykatabolicznie, zwiększa siłę i masę mięśniową. Zawarte w odżywce kalorie z węglowodanów, tłuszczów i białek wpływają na szybkie budowanie masy mięśniowej, co w kulturystyce i sportach wyczynowych ma szczególne znaczenie, gdy energia jest szybko zużywana i zapotrzebowanie na nią jest bardzo duże.

Zawarte w Super Mass Gainer białka to ultrafiltrowane białko serwatki i hydrolizat białek o wysokiej wartości biologicznej, także albumina jajek i kazeina, dzięki temu ich wchłanianie odbywa się stopniowo. Dodatkowo białka użyte do produkcji tego suplementu poddano wstępnemu trawieniu za pomocą enzymów trawiennych Zytrix, natomiast dodatek kreatyny poprawia znacząco produkcję ATP. Jeśli dodamy do tego świetny smak i super rozpuszczalność, okaże się, że każda osoba, która prowadzi aktywny tryb życia i dba o sylwetkę, powinna spróbować Super Mass Gainer.