Dymatize Iso- 100 Protein

Iso- 100 Protein to, jak nazwa wskazuje, odżywka proteinowa, która w stu procentach składa się z hydrolizowanego izolatu białka serwatki. W odróżnieniu od wielu innych odżywek tutaj rzeczywiście nie ma w składzie ani odrobiny tłuszczów lub laktozy. Suplement zawdzięcza to wysokim nakładom finansowym firmy na wyeliminowanie niepotrzebnych składników. Zawarte w odżywce białko jest bardzo dobrze przyswajalne, co zapewnia utrzymanie dodatniego bilansu azotowego, a także szybką regenerację po treningu, nawet wyjątkowo intensywnym. Jak inne odżywki proteinowe Iso- 100 Protein ma bardzo dobry smak pysznych lodów i łatwo się rozpuszcza.

Szczególnie sportowcy uprawiający kulturystykę i fitness bardzo chętnie stosują ten suplement diety. Nic dziwnego, jego zażywanie sprzyja bardzo efektywnej budowie masy mięśniowej, zwiększa odporność organizmu, wpływając na jego system immunologiczny. Zawarte w nim rozgałęzione aminokwasy działają anabolicznie, natomiast utrzymanie w mięśniach zapasów glutaminy ma działanie antykataboliczne.

Odżywkę rozpuszcza się w mleku lub wodzie, zwykle w ciągu dnia zalecane są trzy dawki: tuż po przebudzeniu, po treningu, oraz przed snem. W dni bez treningu suplement przyjmuje się między posiłkami zamiast po treningu. Specjaliści zalecają łączenie tej odżywki z peptydem glutaminy, taka kombinacja pozwala zarówno budować mięśnie, jak i je regenerować po wysiłku treningowym.