Dymatize Dyma Burn Xtreme

Dymatize Dyma Burn Xtreme to najnowszy produkt marki, przeznaczony do intensywnego spalania tłuszczu. Jego wysoko energetyzująca formuła efedrynowa podwyższa tempo metabolizmu, powodując, że tłuszcz przez cały dzień spalany jest na wiele sposobów. Suplement gwałtownie dostarcza energię, jednocześnie spalając nadmiar tkanki tłuszczowej, co pozwala jeszcze bardziej intensywnie trenować.

Ten silny spalacz tłuszczu przeznaczony jest dla osób aktywnych, które przez cały dzień intensywnie pozbywają się nadmiaru tkanek tłuszczowych, a jego wyjątkowa, bardzo zaawansowana formuła intensywnie reguluje proces termogenezy. Podstawowe zalety suplementu to ziołowa naturalna formuła, przyspieszanie spalania tłuszczu przy jednoczesnym ograniczaniu apetytu, a także podnoszenie poziomu energii organizmu.

Suplement diety spalający tłuszcz Dymatize Dyma Burn powoduje rozpad komórek tłuszczowych aż na trzy sposoby: sprawia, że tłuszcze stają się źródłem energii, hamuje produkcję i magazynowanie tłuszczu, a także transportuje go do mięśni, by zamienić w energię. W skład jednej porcji tego suplementu wchodzi ekstrakt z zielonej herbaty, l- tyrozyna, l- fenyloalanina, witamina B6, a także kofeina, pieprz cayenne oraz krzem. Jest to bardzo skuteczny środek do odchudzania przy intensywnym treningu. Zwykle zażywa się dwie kapsułki dziennie przed treningiem. Dla osób o bardziej siedzącym trybie życia zaleca jest dawka do czterech kapsułek.