Dymatize Creatine

Kreatyna marki Dymatize to odżywka w stu procentach składająca się z monohydratu kreatyny, bez żadnych wypełniaczy. Testowana jest metodą HLPC, a jej działanie jako nośnika energii niezbędnego do produkcji białka jest potwierdzone klinicznie. Zwiększa masę mięśniową w bardzo krótkim czasie, także wydolność i wytrzymałość organizmu. Badania wykazują, że już po czwartym dniu zażywania kreatyny tej marki efekty są wyraźnie widoczne.

Dymatize Creatine stymuluje wzrost białek mięśniowych, wydłuża okres efektywnej pracy mięśni, pozwala również na skrócenie czasu potrzebnego do odpoczynku po intensywnym treningu. Efekty zaczynają być zauważalne już po kilku dniach zażywania kreatyny, ale należy ją brać regularnie przez co najmniej cztery tygodnie, do sześciu. Po dwutygodniowej przerwie można ponownie zaaplikować kurację kreatynową. Odżywka należy do rodzaju kreatyn mikrorozdrobnionych, należących do jednych z najlepszych dostępnych na rynku suplementów diety.

Kreatyna marki Dymatize uzyskiwana jest według najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku amerykańskim. Przeznaczona jest dla sportowców trenujących sporty siłowe, wytrzymałościowe oraz szybkościowo- siłowe. Powoduje szybkie odnowienie ATP, odpowiedzialnego za pracę mięśni, działa antykatabolicznie, podnosi sprawność mięśni, powoduje szybki przyrost siły i beztłuszczowej masy mięśniowej.